THR-11268-32T Macromatic
  • Part Number: THR-11268-32T
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY, TRIGGERED ON DELAY, .1-10 MIN 24VAC/DC, 10A SPDT
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about THR-11268-32T Macromatic
    THR-11268-32T Macromatic
    THR-11268-32T is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. THR-11268-32T is described as Product Description: TIME DELAY RELAY, TRIGGERED ON DELAY, .1-10 MIN 24VAC/DC, 10A SPDT . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"