THR-11266-37T Macromatic
  • Part Number: THR-11266-37T
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY, TRIGGERED ON DELAY, 10-1000 MIN 12VDC, 10A SPDT
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about THR-11266-37T Macromatic
    THR-11266-37T Macromatic
    THR-11266-37T is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. THR-11266-37T is described as Product Description: TIME DELAY RELAY, TRIGGERED ON DELAY, 10-1000 MIN 12VDC, 10A SPDT . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V