THR-11266-35 Macromatic
  • Part Number: THR-11266-35
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY, TRIGGERED ON DELAY, 1-100 HOUR 12VDC, 10A SPDT
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about THR-11266-35 Macromatic
    THR-11266-35 Macromatic
    THR-11266-35 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. THR-11266-35 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY, TRIGGERED ON DELAY, 1-100 HOUR 12VDC, 10A SPDT . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"