THR-10866-34J Macromatic
  • Part Number: THR-10866-34J
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 12 VDC FLASHER (OFF 1ST); 0.1-1 HR
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about THR-10866-34J Macromatic
    THR-10866-34J Macromatic
    THR-10866-34J is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. THR-10866-34J is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 12 VDC FLASHER (OFF 1ST); 0.1-1 HR . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V