THR-10266-36 Macromatic
  • Part Number: THR-10266-36
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 12 VDC ON DELAY; 10-1000 SEC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about THR-10266-36 Macromatic
    THR-10266-36 Macromatic
    THR-10266-36 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. THR-10266-36 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 12 VDC ON DELAY; 10-1000 SEC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK