THR-10266-30 Macromatic
  • Part Number: THR-10266-30
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY; 12 VDC ON DELAY; 0.1-10 SEC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about THR-10266-30 Macromatic
    THR-10266-30 Macromatic
    THR-10266-30 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. THR-10266-30 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY; 12 VDC ON DELAY; 0.1-10 SEC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A