TD-84121-41 Macromatic
  • Part Number: TD-84121-41
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY, 240V AC ON/OFF DELAY, 1 - 1, 023 SEC.
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TD-84121-41 Macromatic
    TD-84121-41 Macromatic
    TD-84121-41 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TD-84121-41 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY, 240V AC ON/OFF DELAY, 1 - 1,023 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM