TD-81362-41 Macromatic
  • Part Number: TD-81362-41
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY, 120V AC/DC WATCHDOG, 1 - 1, 023 SEC.
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TD-81362-41 Macromatic
    TD-81362-41 Macromatic
    TD-81362-41 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TD-81362-41 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY, 120V AC/DC WATCHDOG, 1 - 1,023 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ