TD-81362-40 Macromatic
  • Part Number: TD-81362-40
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY, 120V AC/DC WATCHDOG, 0.1 - 102.3 SEC.
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TD-81362-40 Macromatic
    TD-81362-40 Macromatic
    TD-81362-40 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TD-81362-40 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY, 120V AC/DC WATCHDOG, 0.1 - 102.3 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ