TD-80821-41 Macromatic
  • Part Number: TD-80821-41
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY, 240V AC FLASHER, 1 - 1, 023 SEC.
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TD-80821-41 Macromatic
    TD-80821-41 Macromatic
    TD-80821-41 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Time Delay Relays category. TD-80821-41 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY, 240V AC FLASHER, 1 - 1,023 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Time Delay Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Time Delay Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V