SFP240C250 Macromatic
  • Part Number: SFP240C250
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: PUMP SEAL FAILURE RELAY, 240V DUAL CHANNEL, 10K-250K ohms
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about SFP240C250 Macromatic
    SFP240C250 Macromatic
    SFP240C250 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. SFP240C250 is described as Product Description: PUMP SEAL FAILURE RELAY, 240V DUAL CHANNEL, 10K-250K ohms . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Protection Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Protection Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM