CUH50A8BJ Macromatic
  • Part Number: CUH50A8BJ
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 24V AC/DC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH50A8BJ Macromatic
    CUH50A8BJ Macromatic
    CUH50A8BJ is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH50A8BJ is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 24V AC/DC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    View
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V