CUH50A8AG Macromatic
  • Part Number: CUH50A8AG
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 24V AC/DC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH50A8AG Macromatic
    CUH50A8AG Macromatic
    CUH50A8AG is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH50A8AG is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 24V AC/DC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM