CUH50A8AE Macromatic
  • Part Number: CUH50A8AE
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 24V AC/DC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH50A8AE Macromatic
    CUH50A8AE Macromatic
    CUH50A8AE is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH50A8AE is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 24V AC/DC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE