CUH50A6BH Macromatic
  • Part Number: CUH50A6BH
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 12V DC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH50A6BH Macromatic
    CUH50A6BH Macromatic
    CUH50A6BH is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH50A6BH is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 12V DC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE