CUH50A6BF Macromatic
  • Part Number: CUH50A6BF
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 12V DC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH50A6BF Macromatic
    CUH50A6BF Macromatic
    CUH50A6BF is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH50A6BF is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 12V DC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN