CUH50A6AJ Macromatic
  • Part Number: CUH50A6AJ
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 12V DC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH50A6AJ Macromatic
    CUH50A6AJ Macromatic
    CUH50A6AJ is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH50A6AJ is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 12V DC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1/J2 5-SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    View
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V