CUH50A6AE Macromatic
  • Part Number: CUH50A6AE
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 12V DC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH50A6AE Macromatic
    CUH50A6AE Macromatic
    CUH50A6AE is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH50A6AE is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 12V DC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE