CUH50A2BE Macromatic
  • Part Number: CUH50A2BE
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 120V AC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH50A2BE Macromatic
    CUH50A2BE Macromatic
    CUH50A2BE is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH50A2BE is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 120V AC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ