CUH50A2AJ Macromatic
  • Part Number: CUH50A2AJ
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 120V AC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH50A2AJ Macromatic
    CUH50A2AJ Macromatic
    CUH50A2AJ is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH50A2AJ is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 120V AC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Protection Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Protection Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM