CUH20A1BF Macromatic
  • Part Number: CUH20A1BF
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 240V AC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH20A1BF Macromatic
    CUH20A1BF Macromatic
    CUH20A1BF is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH20A1BF is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 240V AC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS