CUH20A1BC Macromatic
  • Part Number: CUH20A1BC
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 240V AC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH20A1BC Macromatic
    CUH20A1BC Macromatic
    CUH20A1BC is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH20A1BC is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 240V AC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"