CUH20A1AG Macromatic
  • Part Number: CUH20A1AG
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 240V AC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH20A1AG Macromatic
    CUH20A1AG Macromatic
    CUH20A1AG is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH20A1AG is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 240V AC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS