CUH20A1AD Macromatic
  • Part Number: CUH20A1AD
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 240V AC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CUH20A1AD Macromatic
    CUH20A1AD Macromatic
    CUH20A1AD is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CUH20A1AD is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 240V AC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE