COP10A22 Macromatic
  • Part Number: COP10A22
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: OVER CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 120V, 10A DPDT PLUG-IN
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COP10A22 Macromatic
    COP10A22 Macromatic
    COP10A22 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COP10A22 is described as Product Description: OVER CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 120V, 10A DPDT PLUG-IN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Protection Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Protection Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM