COKP10A68 Macromatic
  • Part Number: COKP10A68
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: OVER CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 24V, 10A SPDT PLUG-IN
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COKP10A68 Macromatic
    COKP10A68 Macromatic
    COKP10A68 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COKP10A68 is described as Product Description: OVER CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 24V, 10A SPDT PLUG-IN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT