COKP10A28 Macromatic
  • Part Number: COKP10A28
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: OVER CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 24V, 10A DPDT PLUG-IN
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COKP10A28 Macromatic
    COKP10A28 Macromatic
    COKP10A28 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COKP10A28 is described as Product Description: OVER CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 24V, 10A DPDT PLUG-IN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 86DB