COKP10A22 Macromatic
  • Part Number: COKP10A22
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: OVER CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 120V, 10A DPDT PLUG-IN
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COKP10A22 Macromatic
    COKP10A22 Macromatic
    COKP10A22 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COKP10A22 is described as Product Description: OVER CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 120V, 10A DPDT PLUG-IN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Protection Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Protection Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 9-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V