COH50A2AF Macromatic
  • Part Number: COH50A2AF
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 120V AC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COH50A2AF Macromatic
    COH50A2AF Macromatic
    COH50A2AF is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COH50A2AF is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 120V AC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F