COH50A1BD Macromatic
  • Part Number: COH50A1BD
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 240V AC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COH50A1BD Macromatic
    COH50A1BD Macromatic
    COH50A1BD is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COH50A1BD is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 5 - 50A 240V AC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH