COH20A6AF Macromatic
  • Part Number: COH20A6AF
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 12V DC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COH20A6AF Macromatic
    COH20A6AF Macromatic
    COH20A6AF is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COH20A6AF is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 12V DC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"