COH20A2BF Macromatic
  • Part Number: COH20A2BF
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 120V AC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COH20A2BF Macromatic
    COH20A2BF Macromatic
    COH20A2BF is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COH20A2BF is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 120V AC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP