COH20A2BD Macromatic
  • Part Number: COH20A2BD
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 120V AC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COH20A2BD Macromatic
    COH20A2BD Macromatic
    COH20A2BD is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COH20A2BD is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 120V AC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE