COH20A2AJ Macromatic
  • Part Number: COH20A2AJ
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 120V AC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COH20A2AJ Macromatic
    COH20A2AJ Macromatic
    COH20A2AJ is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COH20A2AJ is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 120V AC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM