COH20A2AG Macromatic
  • Part Number: COH20A2AG
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 120V AC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COH20A2AG Macromatic
    COH20A2AG Macromatic
    COH20A2AG is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COH20A2AG is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 120V AC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Protection Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Protection Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM