CMP10A68 Macromatic
  • Part Number: CMP10A68
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 24V, 10A SPDT PLUG-IN
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CMP10A68 Macromatic
    CMP10A68 Macromatic
    CMP10A68 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CMP10A68 is described as Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 24V, 10A SPDT PLUG-IN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"