CMP10A28 Macromatic
  • Part Number: CMP10A28
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 24V, 10A DPDT PLUG-IN
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CMP10A28 Macromatic
    CMP10A28 Macromatic
    CMP10A28 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CMP10A28 is described as Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 24V, 10A DPDT PLUG-IN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD