CMP10A22 Macromatic
  • Part Number: CMP10A22
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 120V, 10A DPDT PLUG-IN
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CMP10A22 Macromatic
    CMP10A22 Macromatic
    CMP10A22 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CMP10A22 is described as Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 120V, 10A DPDT PLUG-IN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Protection Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Protection Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A