CMKP10A28 Macromatic
  • Part Number: CMKP10A28
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 24V, 10A DPDT PLUG-IN
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CMKP10A28 Macromatic
    CMKP10A28 Macromatic
    CMKP10A28 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CMKP10A28 is described as Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 24V, 10A DPDT PLUG-IN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"