CMKP10A22 Macromatic
  • Part Number: CMKP10A22
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 120V, 10A DPDT PLUG-IN
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CMKP10A22 Macromatic
    CMKP10A22 Macromatic
    CMKP10A22 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CMKP10A22 is described as Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 1-10A, 120V, 10A DPDT PLUG-IN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Protection Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Protection Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM