CMKP01A28 Macromatic
  • Part Number: CMKP01A28
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 0.1-1A, 24V, 10A DPDT PLUG-IN
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CMKP01A28 Macromatic
    CMKP01A28 Macromatic
    CMKP01A28 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CMKP01A28 is described as Product Description: CURRENT MONITOR RELAY 0.1-1A, 24V, 10A DPDT PLUG-IN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Protection Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Protection Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM