CAH20A8AH Macromatic
  • Part Number: CAH20A8AH
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 24V AC/DC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CAH20A8AH Macromatic
    CAH20A8AH Macromatic
    CAH20A8AH is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CAH20A8AH is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 24V AC/DC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM