CAH20A8AC Macromatic
  • Part Number: CAH20A8AC
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 24V AC/DC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CAH20A8AC Macromatic
    CAH20A8AC Macromatic
    CAH20A8AC is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CAH20A8AC is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 24V AC/DC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE