CAH20A6BH Macromatic
  • Part Number: CAH20A6BH
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 12V DC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CAH20A6BH Macromatic
    CAH20A6BH Macromatic
    CAH20A6BH is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CAH20A6BH is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 12V DC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM