CAH20A6BF Macromatic
  • Part Number: CAH20A6BF
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 12V DC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CAH20A6BF Macromatic
    CAH20A6BF Macromatic
    CAH20A6BF is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CAH20A6BF is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 12V DC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"