CAH20A1BG Macromatic
  • Part Number: CAH20A1BG
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 240V AC, 0.5 - 50 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about CAH20A1BG Macromatic
    CAH20A1BG Macromatic
    CAH20A1BG is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. CAH20A1BG is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 240V AC, 0.5 - 50 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM