ATP120A7R Macromatic
  • Part Number: ATP120A7R
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: TRIPLEX ALTERNATING RELAY W/ SWITCH; 120VAC; 12 PIN
  • Category: Alternating Relays
  • Status:
  • More about ATP120A7R Macromatic
    ATP120A7R Macromatic
    ATP120A7R is manufactured by Macromatic and is categorized in the Alternating Relays category. ATP120A7R is described as Product Description: TRIPLEX ALTERNATING RELAY W/ SWITCH; 120VAC; 12 PIN . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Alternating Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Alternating Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK