ARP120A6 Macromatic
  • Part Number: ARP120A6
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: Alternating Relay, 120VAC, SPDT 10A Output, 8-Pin Circular Base
  • Category: Alternating Relays
  • Status:
  • More about ARP120A6 Macromatic
    ARP120A6 Macromatic
    ARP120A6 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Alternating Relays category. ARP120A6 is described as Product Description: Alternating Relay, 120VAC, SPDT 10A Output, 8-Pin Circular Base . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB