RLX-0300-010 MTE
  • Part Number: RLX-0300-010
  • Manufacturer Name: MTE
  • Description: Product Description: REACTOR, 300A, 220uH@450A, 110uH @ 1050 AMPS, < 660 WATTS BASED ON 2% HARMONICS
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about RLX-0300-010 MTE
    RLX-0300-010 MTE
    RLX-0300-010 is manufactured by MTE and is categorized in the Uncategorized Tools category. RLX-0300-010 is described as Product Description: REACTOR, 300A, 220uH@450A, 110uH @ 1050 AMPS, < 660 WATTS BASED ON 2% HARMONICS . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.