0845250032-10-L9-D MOLEX
  • More about 0845250032-10-L9-D MOLEX
    0845250032-10-L9-D MOLEX
    0845250032-10-L9-D is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0845250032-10-L9-D is described as 10" PRE-CRIMP A1857/19 BLUE. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE